Whatsapp: 0539 226 23 74

Genel Bakış


Antalya Uluslararası Havalimanına 25 dakika uzaklıkta yer alan Akdeniz Bölgesinin en lüks oteli Mardan Palace Antalya, geçmişin zarafeti ve günümüzün modern lüksünü yeniden tanımlayan bir anlayış ile yapılmıştır ve yönetilmektedir. Açılışımızdan bu yana World Tourism Awards tarafından Avrupa'nın En Lüks Oteli, Avrupa'nın En İyi SPA Merkezi, Akdeniz'in En Büyük Havuzu ödülleri almıştır.

Otelin mimari yapısı İstanbul'dan esinlenmiştir. Avrupa mimari öğelerini taşıyan odalar bölümü, Doğu mimarisinin öğelerini taşıyan odalar bölümüne Dolmabahçe Sarayı'nın ihtişamını yeniden sunan orta bölüm ile birleşir. Kız KUlesi'nin birebir örneğini de içeren ana havuz, Saltanat Kayığı kanalı ve Da Vinci Köprüsü'nü kucaklar. Böyle bir ortam konaklamanızı eşsiz kılacak sizleri masallar diyarına taşıyacaktır.
Deneyimli ve eğitimli bireylerden oluşan ekibimiz, misafirmizin  bütün taleplerini üstün bir gayretle yerine getirmek üzere seçilmiştir.

Otel Detayları

Otel Detayları

Tüm odalar, İnteraktif multi-medya sistemler, düz ekran TV, kablosuz Internet erişimi, uzaktan kumanda (Işık ve Klima) ve buklet malzemeleri ile tam olarak donatılmıştır. Modern bir rahatlık ve lüksten bekleyebileceğiniz her şey mevcuttur. Konaklayan misafirlerimizi, 24-saatlik Butler Servisimiz aracılığı ile benzeri olmayan kişiselleştirilmiş bir deneyim beklemektedir.

Otel Detayları