Whatsapp: 0539 226 23 74

Konaklama


İhtişam sizi Mardan Palace Antalya' da bekliyor. Mardan Palace 2 Royal Suite, 4 Presidential Suite, 38 Executive Suite, 271 Superior Oda, 62 Premium Oda, 16 Dolmabahçe Deluxe Oda, her biri bünyesinde özel tasarımlı Türk Hamamı bulunduran 38 Grand Hammam Oda, 41 Grand Deluxe Dubleks, 44 Garden Suite, 5 VIP Villa, 3 Grand Junior Suite ve 41 Junior Suite olmak üzere farklı konseptlerde toplam 560 odaya sahiptir. Ayrıca 24 restoranı, amfi tiyatrosu, 1200 kişilik ve 800 kişilik iki balo salonu, 50 ile 150 kişilik farklı seçeneklerde tasarlanmış 17 toplantı salonu ve 18 kişilik sinema salonu ile hizmet vermektedir.

Premium Oda

Premium Oda

Premium Odalar; İkiz yataklı, duşlu, mermer banyolu, şık şezlonglar ve kadife döşemeler ile donatılmıştır.

rezervasyon
Superior Oda

Superior Oda

Eşsiz manzarası, geniş girişi ve lüks bir şekilde düzenlenmiş mermer banyosuyla hayran kalınacak bir oda olan Superior odalarımız, geçmişin krallıklarının asil ihtişamlarıyla bugünün modern lüksünün bir buluşması.

rezervasyon
Executive Suit

Executive Suit

Dolmabahçe tarafında yer alan bir Stüdyo Suitin müsamahalı yaşam tarzı ve sofistike keyfini yaşayın. Odanın tamamının geniş yerleşiminin yanı sıra, bayanların makyaj alanı için muhteşem bir köşe ayrılmıştır. Özellikle, etkileyici banyoda kolayca gevşeyebilirsiniz.

rezervasyon
 Return to greatness...Grand Hamam Suit

Grand Hamam Suit

Grand Hamam Suit, küçük mermer platformuyla, Türk hamami ve ayri jakuzisi ile geleneksel Türk banyosu ruhunun bir yansimasidir. Altin lavabo ve muslugundan, diger ürünlere, hepsi büyüleyici lüksün bir parçasi olan her detay düsünülmüstür.

rezervasyon
Grand Deluxe Dubleks

Grand Deluxe Dubleks

Bu lüks olarak düzenlenmiş iki katlı suitin kendi ufak mutfağı ve geniş bir oturma alanı mevcuttur.

rezervasyon
Junior Suit

Junior Suit

Junior Suitlerimiz; ayrı oturma alanı ve yüzme havuzu manzarası ile size ailenizle rahat bir ortamda konaklama imkânı sunmaktadır.

rezervasyon
Grand Junior Suit

Grand Junior Suit

Anadolu ve Avrupa kanatlarının uç kısmında bulunan Grand Junior Suit’ler, Toros Dağları, yüzme havuzu ve Akdeniz’in panoramik manzarası ile farklılaşmaktadır.

rezervasyon
Bahçe  Suit

Bahçe Suit

Garden (Bahçe) Suit’ler iki katlı villalarımızda bulunmaktadır. Her katta bulunan iki suit, birbirine bağlanabilme özelliğine sahiptir.

rezervasyon
Presidential Suit

Presidential Suit

Presidential Suit’lerin her biri farklı bir stilde dizayn edilmiştir. Bazı suit’ler, özel barlara sahip iken; diğerleri ise geniş yemek salonlarına, özel jakuzili güneşlenme teraslarına sahiptir.

rezervasyon
Royal Suit

Royal Suit

Royal Suit, geniş oturma alanı, banyosu içinde olan iki yatak odası, saunası ve özel çalışma ofisiyle görkemli bir odadır.

rezervasyon